Biz Sizi Arayalım Bayilik ve franchise talepleriniz için telefon numaranızı bırakın hemen arayalım.
Zorunludur!
Zorunludur!
Zorunludur!
Teşekkürler. Bilgileriniz ulaşmıştır. Gün içerisinde çalışma arkadaşlarımız size ulaşacaklardır.

Franchising

hamsi finger franchise

hamsi finger franchise haritasi

Franchise Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Fast food balık sektöründe ilklere imza atmış, sektöre liderlik eden ve gelişip büyümekte olan bir ailenin parçası olmak istiyorsanız, Hamsi Finger’a hoş geldiniz.

Hamsi Finger 2013 yılında “Bir Fikrin mi var?“ yarışması ile yolculuğuna başlayıp, bugün Türkiye'deki 24 şubesiyle beraber ilk yurtdışı şubesini Ukrayna'da açarak siz değerli balık severlere hizmet vermektedir. Hamsi Finger; balığı tüm insanlara sevdirip, balık tüketimini artırmayı kendine vizyon edinmiştir.

İnsana yatırım yapmayı ilke edinmiş olan Hamsi Finger, tüm personelini niteliklerine göre titizlikle seçer ve verdiği eğitimlerle gelişimlerine katkı sağlar.

Fast food balık denilince akla ilk gelen marka olmayı başaran Hamsi Finger, tüketici taleplerini dikkate alarak hızlı bir şekilde dönüş sağlamaktadır.

 
Hamsi Finger; Karadeniz’in lezzetli balığı olan hamsinin müşteriler için özenle seçilmiş, besin değerlerini kaybetmeden ve tazeliğini koruyarak temizlenip fileto şekline getirilerek özel soslar eşliğinde soslanıp kızartılması sonucu 200 gr’lık paketlerde sunulmaktadır.
Hamsi Finger ekmeği ve Hamsi Finger sosu ile tüketime sunulan bir üründür. Hamsi Finger alışveriş merkezleri ve şehrin dinamik noktalarında Türkiye'de 13 ilde ve Ukrayna'da  müşterilere sunulmaktadır.